• Rodičovské združenie - ZMENA!

pozývame vás na RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE k novému školskému roku 2019/2020,

ktoré sa uskutoční

dňa 3.septembra o 16:00hod. (utorok) v sále kultúrneho domu OcÚ Cífer.

Zároveň vás žiadame aby ste si zabezpečili účasť na RZ bez detí, nakoľko môžu rušiť priebeh združenia.

Ďakujeme a tešíme sa na vás!

• Letné prázdniny v MŠ

• Materská škola bude počas letných prázdnin ZATVORENÁ od 29.7. - 30.8.2019.

Prevádzka MŠ začína v pondelok 2.septembra 2019.

Všetkým prajeme príjemné prežitie letných prázdnin,

množstvo krásnych zážitkov a načerpanie nových síl k novému školskému roku 2019/2020!

Tešíme sa na vás opäť v septembri :)

• SKRÁTENÁ PREVÁDZKA

• Oznamujeme rodičom,

že v dňoch 13. a 14.júna 2019 bude prevádzka MŠ skrátená do 16:00

z dôvodu extrémne vysokých denných teplôt.

Žiadame všetkých rodičov aby si deti vyzdvihli v tieto dni z MŠ včas, teda najneskôr do 16:00hod.

Ďakujeme za pochopenie!

• VYDÁVANIE ROZHODNUTÍ

• VYDÁVANIE ROZHODNUTÍ O PRIJATÍ/NEPRIJATÍ DETÍ DO MŠ

sa uskutoční dňa:

24.júna 2019 v čase od 10:00 do 13:00 hod.

v budove MŠ v kancelárii riaditeľky materskej školy.

Vchod do budovy je z Cintorínskej ulice.

Rozhodnutie si môže prevziať len zákonný zástupca dieťaťa a účasť dieťaťa nie je potrebná.

• FOTENIE DETÍ

• Dňa 16.5.2019 o 9:00 sa budú v MŠ deti fotiť na spoločné koncoročné fotografie.

Predškoláci z tried JEŽKOV, SOVIČIEK, LIENOK a ŽABIEK sa budú fotiť aj samostatne na tablo (sada fotiek vrátane spoločnej = 9€).

Žiadame rodičov, aby všetky deti v tento deň priviedli do MŠ a pripravili ich na fotenie.

Ďakujeme!

• Oznamujeme rodičom detí z ježkovej a sovičkovej triedy, že v pondelok (návšteva dopravného ihriska) stačí deti priviesť do 8:00 hod. ako v bežný deň. Nezabudnite im do batôžkov zabaliť vodu a nejakú dobrotku :)

• Milí rodičia,

od 1.mája 2019 sa zvyšujú režijné náklady na stravu na základe VZN obce Cífer č.2/2019 zo dňa 13.4.2019 z pôvodných 0,15 eur na 0,30 eur za odobraté jedlo na deň.

Režijné náklady sa zvýšili nakoľko stúpli náklady na prevádzku kuchyne.

Ďakujeme ze pochopenie,

vedúca ŠJ

• Exkurzie a výlety predškolákov

• Deti z predškoláckych tried sa zúčastnili exkurzie do Prírodovedného múzea v Bratislave, exkurzie do Hvezdárne a planetária M.R.Štefánika v Hlohovci, navštívili Knižnicu J.Fándlyho v Trnave a tiež absolvovali návštevu Divadla J.Palárika v Trnave s nádherným predstavením "Mlynárkin pytač".

Už budúci týždeň 29. a 30. apríla sa tešíme na DOPRAVNÉ IHRISKO v Trnave!

• OZNAM!!!

• Oznamujeme rodičom, že

v utorok 23.apríla 2019 (počas veľkonočných prázdnin v ZŠ) bude materská škola

z prevádzkových dôvodov

ZATVORENÁ.

Ďakujeme za pochopenie!

• Skrátená prevádzka

• pripomíname rodičom, že v utorok 9.4.2019 bude skrátená prevádzka MŠ z dôvodu plánovanej akcie - JARNÉ DIELNIČKY do 16:00Žiadame vás, aby ste dovtedy deti vyzdvihli z MŠ. Zároveň budeme radi, keď sa akcie zúčastníte.

Za pochopenie ďakujeme!

• OTVORENÁ HODINA V ZŠ

• Milí rodičia,

v pondelok 8.4.2019 o 8:00 sa koná v ZŠ Cífer otvorená hodina v prváckej triede.

Rodičia, ktorí majú záujem, sa môžu zúčastniť.