• Materská škola od 16.03.2020 do 27.03.2020 zatvorená!

• Ministerka školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v dôsledku ohrozenia života a zdravia detí, žiakov alebo zamestnancov škôl a školských zariadení na základe rozhodnutia hlavného hygienika a záverov Ústredného krízového štábu, ktoré je zapríčinené šírením respiračného ochorenia vyvolaného novým koronavírusom COVID-19, prerušuje vyučovanie na školách a školských zariadeniach v období od 16. marca 2020 do 27. marca 2020, vrátane.

• Prerušenie prevádzky!

• V súvislosti s výskytom nového koronavírusu COVID-19 a v záujme predchádzania jeho šírenia bude v materskej škole prerušený výchovno-vzdelávací proces od 11.3.2020 (streda) do 13.3.2020 (piatok).

Rodičom odporúčame obmedziť pohyb detí mimo domácnosti. V priestoroch materskej školy je zabezpečená dezinfekcia priestorov.

Deti budú automaticky odhlásené z obeda.

O ďalšom priebehu Vás budeme informovať.

• Poukázanie 2% z vašej dane.

• Milí rodičia a priatelia školy,

Chceme Vás poprosiť o podporu v podobe poskytnutia 2 % z Vašich daní za rok 2019 v prospech Rodičovského združenia pri MŠ v Cíferi.

Rodičovské združenie sa v maximálnej miere podieľa na rozvoji našej materskej školy. Zo získaných prostriedkov deťom obstaráva učebné pomôcky, pozýva divadielka, ktoré podporujú sociokultúrnu stránku osobnosti detí a organizuje ďalšie zaujímavé podujatia ako Jesenné oslavy, Jarné dielničky, Deň detí, Týždeň detskej radosti a pod., alebo pomáha zveľaďovať interiér a exteriér materskej školy, pretože vzdelávať sa v príjemnom a peknom prostredí je polovica úspechu.

Náš cieľ však nemožno dosiahnuť bez Vašej účasti, účasti rodičov a priaznivcov našej školy. Ako rodičovské združenie Vás prosíme o poskytnutie 2 % z Vašich daní v prospech našej materskej školy. Uisťujeme Vás, že budú účelne použité.

Tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní 2 %" z Vašich daní nájdete na stiahnutie nižšie, prípadne v šatniach materskej školy.

Tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti" Vám v práci vydá Vaše mzdové oddelenie.

Vopred za Vaše detičky ĎAKUJEME :)

Tlačivo

• POZVÁNKA !

• Vážení rodičia,

pozývame vás na RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE,

ktoré sa uskutoční

v stredu 04. marca 2020 o 16:00 hod.

v priestoroch materskej školy.

Hlavným bodom programu bude

prednáška psychologičky PhDr.Hanulákovej

z Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie v Trnave

k pripravenosti a školskej zrelosti predškolákov.

• KARNEVAL - zmena dátumu!

• Z dôvodu vysokej chorobnosti detí a tiež p. učiteliek presúvame termín KARNEVALU na piatok 14.február.

Ďakujeme za pochopenie!

• PRERUŠENÁ PREVÁDZKA MŠ!!!

• Na základe nariadenia Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave oznamujeme, že

prevádzka materskej školy bude v čase

30.1.2020 – 3.2.2020 prerušená

z dôvodu vysokej chorobnosti detí.

Materská škola bude opäť v prevádzke od utorka 4.2.2020

• Prázdniny vo februári

• Milí rodičia,

v pondelok 3.2.2020

majú deti zo ZŠ polročné prázdniny

počas týždňa 17.2.-21.2.2020

majú deti zo ZŠ jarné prázdniny.

Preto vás prosíme, ak zostanú doma aj vaše mladšie deti, ktoré navštevujú MŠ, odhláste ich u pani učiteliek podľa oznamov na triedach.

Odhlásené deti už nemusíte odhlasovať zo stravy, budú odhlásené u p. vedúcej ŠJ hromadne.

Deti, ktoré do MŠ prídu, budú pospájané do iných tried.

Ďakujeme!

• Prevádzka MŠ - Vianoce

• Oznamujeme rodičom,

že naša materská škola bude v prevádzke do piatku 20.12.2019 a

počas sviatkov bude zatvorená.

Riadna prevádzka MŠ opäť začína dňa 7.1.2020.

Prajeme všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu blízkych,

veľa usmiatych detských tváričiek, pokoj v duši a všetko dobré do nového roku 2020!

• Skrátená prevádzka MŠ

• Upozorňujeme rodičov, že vo štvrtok 19.12.2019 bude z prevádzkových dôvodov skrátená prevádzka

do 16:00 hod.

Žiadame vás aby ste si deti do 16:00 hod. vyzdvihli z MŠ.

Ďakujeme za pochopenie!

• Oznamujeme rodičom detí, že sa v našej MŠ vyskytlo u niekoľkých detí

parazitné ochorenie MRLE.

• Jesenné prázdniny v MŠ

• Oznamujeme rodičom, že z dôvodu nízkeho počtu detí prihlásených na jesenné prázdniny bude prevádzka MŠ skrátená na jeden deň.

V prevádzke bude materská škola v stredu 30.10.2019,

vo štvrtok 31.10.2019 bude MŠ mimo prevádzky.

V piatok 1.11.2019 je Sviatok všetkých svätých - MŠ mimo prevádzky.

Tešíme sa na všetkých v plnej zostave opäť v pondelok 4.11.2019!

Zároveň upozorňujeme rodičov, že deti nie je nutné dodatočne prihlasovať/odhlasovať na prázdniny u p.vedúcej šk.jedálne.