• Jablkovo-tekvicové hody

• Milé detičky a vážení rodičia, s radosťou vás pozývame na našu prvú spoločnú akciu v tomto školskom roku, tvorenú v spolupráci so združením rodičov pri MŠ.

Tešíme sa na všetkých!

• POZOR ZMENA! Rodičovské združenie - elok. pracovisko MŠ

• Pozývame rodičov detí prijatých do Elokovaného pracoviska ako súčasti MŠ v Cíferi na prvé rodičovské združenie spojené s rozdávaním rozhodnutí o prijatí na predprimárne vzdelávanie.

Stretnutie sa uskutoční dňa 5.októbra 2022 o 16:00 hod. v MALEJ SÁLE v priestroch domu kultúry.

Pri rozdávaní rozhodnutí je potrebná účasť oboch zákonných zástupcov. V prípade, že sa zúčastní len jeden z rodičov, je potrebné mať so sebou podpísané splnomocnenie na prevzatie dokumentu.

Ďakujeme a tešíme sa na stretnutie!

• Milí rodičia, v školskom roku 2022/23 bude schádzanie detí od 6.00 hod - do 7.00 hod v triede Mravčeky.

• POZOR ZMENA ŠKOLNÉHO!

• Vážení rodičia. Od 1.9.2022 sa mení výška školného z pôvodných 14€ na 18€ mesačne na dieťa. Predškoláci neplatia.