• VOĽBY ZÁSTUPCOV RODIČOV DO RADY ŠKOLY V MŠ V CÍFERI

• Vážení rodičia žiakov MŠ v Cíferi,

oznamujeme Vám, že dňa 8.6.2023 sa uskutočnia v priestoroch vestibulu našej MŠ Voľby zástupcov rodičov do Rady školy pri MŠ Cífer.

Za členov rady školy sú (okrem iných) volení aj 4 zástupcovia rodičov žiakov školy. Volebné obdobie trvá 4 roky, kompetencie rady školy  sú definované v Zákone č. 596/2003 o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov, § 24, (3), a) – g).

Pozývame rodičov žiakov k aktívnej účasti – formou návrhov kandidátov na volených členov rady školy za rodičov.

Nominácie na členov do rady školy môže podávať každý zamestnanec aj rodič školy v dňoch:

1.6.2023 v čase od 7:00 do 12:30

2.6.2023 v čase od 7:00 do 16:00

5.6.2023 a 6.6.2023 v čase od 11:00 do 16:00.

- Kandidát musí so svojou nomináciou súhlasiť. Návrhy na kandidátov prijíma predseda komisie Dominik Sagan buď na emailovej adrese volbyradaskolyms@gmail.com alebo písomne u predsedu komisie Dominika Sagana v triede Zajkov. Pri emailovej prihláške je potrebné následne doložiť podpísanú prihlášku v papierovej forme.

- Kandidáta za člena rady školy za rodičov treba uviesť: meno, priezvisko navrhovaného kandidáta a trieda/triedy, kde má navrhnutý rodič dieťa. Je nutné prihlášku vlastnoručne podpísať.  Prihlášku na kandidatúru je možné nájsť v prílohe. Inú formu prihlášky nie je možné akceptovať.

Podrobnejšie informácie k voľbám a volebný poriadok sú zverejnené v prílohe.

• Vážení rodičia.

Počas školských letných prázdnin bude materská škola otvorená od 3.7.2023 do 28.7.2023. Prosíme rodičov, aby svoje dieťa záväzne odhlásili / prihlásili u triednej pani učiteľky do 5.6.2023. Po tomto termíne už nebudú akceptované žiadne zmeny. Zároveň žiadame rodičov, aby svoje dieťa do materskej školy na školské letné prázdniny prihlásili iba v prípade, že to nutne potrebujú.                                                                                                                                                                                                                Ďakujeme za pochopenie

• Vážení rodičia.

Na emailovú adresu Vám boli zaslané nové heslá na rodičovské konto do edupage. Pomocou tohto hesla si konto aktivujte a následne úhradu školného za mesiac jún už vykonajte v sekcii Platby.                                                                   Ďakujeme