• Oznam ZRPŠ

• “Milí rodičia a priatelia školy,

touto formou vyslovujeme poďakovanie za doterajšiu pomoc. Z peňazí poukázaných pre naše združenie sa za Vašej pomoci podarilo zorganizovať množstvo divadelných predstavení, rozlúčku pre predškolákov, Deň detí, jesenné rodinné akcie a najmä zakúpiť nové prekrytie na pieskoviská, ktoré zároveň slúži ako tieniaca clona, čím v slnečnom a horúcom počasí umožňuje Vašim deťom nerušenú hru.

Týmto by sme sa chceli uchádzať o Vašu  podporu v podobe poskytnutia 2 % z Vašich daní za rok 2022 v prospech Rodičovského združenia pri MŠ v Cíferi aj v tomto školskom roku. Vás, ako darcu, to nestojí ani euro navyše, pretože ide o financie, ktoré štát dostane od každého pracujúceho občana. Vy, ako občan, však môžete rozhodnúť o poukázaní 2 % z Vašich daní pre vybraný právny subjekt.

Uisťujeme Vás, že budú účelne použité.  Rodičovské združenie sa v maximálnej miere podieľa na rozvoji našej materskej školy. Zo získaných prostriedkov budú deťom zakúpené kvalitné učebné pomôcky, pozveme ďalšie divadielka, ktoré podporujú sociokultúrnu stránku osobnosti detí a zorganizujeme ďalšie zaujímavé podujatia alebo zveľadíme interiér a exteriér materskej školy, pretože vzdelávať sa v príjemnom a peknom prostredí je polovica úspechu.

Tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní 2 %" z Vašich daní nájdete na stiahnutie nižšie, prípadne v šatniach materskej školy.

Tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti" Vám v práci vydá Vaše mzdové oddelenie. Nezabudnite si ho od zamestnávateľa vypýtať v rámci žiadosti o ročné zúčtovanie.

Vopred Vám za Vaše detičky ĎAKUJEME :) “

• Milí rodičia.

Od januára 2023 je zavedené odhlasovanie detí zo stravy iba cez aplikáciu Strava.cz. Preto je potrebné, aby ste si svoje dieťa,ktoré počas školských prázdnin nebude materskú školu navštevovať, odhlasovali vždy sami cez aplikáciu.

Ďakujeme za pochopenie

• OZNAM ZO ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

•                                       Milí rodičia,

poprosím Vás vyrovnať mínusové kontá za stravu, ktoré si môžete skontrolovať

v novej aplikáciii Strava.cz, ktorá bola spustená od Januára 2023  na odhlasovanie

detí zo stravy. Nakoľko sa strava platí preddavkovo, poprosím Vás doplniť konto

do 25. dňa v mesiaci. / suma 51,- eur na účte do 25.02.2023 /

Od marca 2023 z dôvodu navýšenia cien potravín sa zvyšuje stravná jednotka spolu                               s réžiou na 2,55 eura na deň celodenný stravník a 2,15 eura poldenný stravník.

Za pochopenie ďakujem.

Vedúca ŠJ