Lorem ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

Darujte 2% z daní

Milí rodičia a priatelia školy,

touto formou vyslovujeme poďakovanie za doterajšiu pomoc. Zároveň by sme sa chceli uchádzať o Vašu priazeň pri poskytnutí aj 2 % z Vašich daní na tieto účely. Žiadneho darcu to nestojí ani korunu navyše, pretože ide o financie, ktoré štát dostane od každého pracujúceho občana. Občan však môže rozhodnúť o poukázaní 2 % z týchto daní pre vybraný právny subjekt. Preto Vás chceme poprosiť o Vašu podporu v podobe poskytnutia 2 % z Vašich daní za rok 2022 v prospech Rodičovského združenia pri MŠ v Cíferi.

Rodičovské združenie sa v maximálnej miere podieľa na rozvoji našej materskej školy. Zo získaných prostriedkov budú deťom zakúpené kvalitné učebné pomôcky, pozveme ďalšie divadielka, ktoré podporujú sociokultúrnu stránku osobnosti detí a zorganizujeme ďalšie zaujímavé podujatia ako Deň detí, Týždeň detskej radosti, Noc v materskej škole a pod. alebo zveľadíme interiér materskej školy, pretože vzdelávať sa v príjemnom a peknom prostredí je polovica úspechu.

Náš cieľ však nemožno dosiahnuť bez Vašej účasti, účasti rodičov a priaznivcov našej školy. Ako rodičovské združenie Vás prosíme o poskytnutie 2 % z Vašich daní v prospech našej materskej školy. Uisťujeme Vás, že budú účelne použité.

Tlačivo "Vyhlásenie o poukázaní 2 %" z Vašich daní nájdete na stiahnutie nižšie, prípadne v šatniach materskej školy.

Tlačivo "Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti" Vám v práci vydá Vaše mzdové oddelenie.

Vopred za Vaše detičky ĎAKUJEME :)

2__z_dane.pdf

• Materská škola Cífer